Archive for Styczeń 2018

Aranżacja pomieszczeń – meble indyjskie oraz kolonialne

Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach jest nie wyłącznie wyjątkowo modnym, ale również gustownym wyjściem, które wprowadzi do każdego pomieszczenia niepowtarzalny klimat.

O plusach oraz słabych punktach inteligentnego budynku, czyli jak mieszkać wygodnie i nie zwariować

Gdy marzenie o własnym domu piętrowym wreszcie się ziści, wtedy nadchodzi czas na sformułowanie nowych priorytetów. W czasie kiedy żony sadzą bratki i sieją pietruszkę, gospodarze zastanawiają się, co jeszcze można byłoby udoskonalić. Funkcjonalność jest najistotniejszym aspektem, gdyż w nowoczesnych wnętrzach ma się mieszkać wygodnie, a i kwestii bezpieczeństwa pominąć nie sposób. Dlatego tzw. inteligentny dom staje się jeszcze jednym marzeniem, głównie mężczyzn.

Solidne meble kuchenne na zamówienie

Kuchnia, to bez wątpienia najważniejsze pomieszczenie w każdym budynku, w jakim skupia się życie familijne. Wiąże się z ciepłem, zapachem, przychylną atmosferą. Kuchnia, to pomieszczenie magiczne, w którym wielokrotnie prowadzone są istotne ustalenia familijne. Projektując gniazdko, zastanawiamy się jak wyekwipować kuchnię, zwyczajowo czy nowocześnie, kolorowo lub raczej w barwach pastelowych. Rzadko jednakże rozmyślamy o tym, jak ją zorganizować, jak skonfigurować szafki i urządzenia, aby przyrządzanie żywności było praktyczne i bezpieczne.