Zawartość kwasów omega-3 w codziennej diecie

Czym są kwasy omega-3 wiadomo powszechnie. Nie powinno pod żadnym pozorem brakować ich w naszej codziennej diecie, ponieważ sprzyjają one nie tylko zachowaniu zdrowia, lecz też odgrywają ważną jak nie najistotniejszą rolę w odchudzaniu. Zachowanie aktualnie perfekcyjnej sylwetki oraz pełnego zdrowia zależne jest od dużej ilości czynników. Zbilansowane żywienie w połączeniu z systematycznym uprawianiem sportu dać może najlepsze efekty. Dr Budwig zaoferowała zaciekawionym swą innowacyjną dietę, opierającą się na oleju lnianym.

Co oferuje dr Budwig?

dieta
Autor: Pavlina Jane
Źródło: http://www.flickr.com

Olej lniany, na którym polega w dużej mierze rekomendowana przez specjalistów w zakresie żywienia http://oleofarm.pl/produkty/produkty-dr-budwig, zawiera ogromne pokłady kwasów tłuszczowych omega. Wielokrotne nominacje do Nagrody Nobla tej niemieckiej biochemik są świadectwem jej dużego dorobku i szerokiej rekomendacji, także wśród ekspertów. Doskonale dopracowane zasady, jakimi kierować powinien się każdy wybierający tę dietę, w łatwy sposób można zapamiętać, a efekty zdrowotne zauważyć można niezwykle szybko.

Czym jest omega-3?

Olej lniany ma spore ilości omega-3, co w znacznym stopniu wpływa na nasze zdrowie. Dieta bogata w kwasy tłuszczowe sprzyja zdrowiu oraz doskonałemu samopoczuciu. Osoby przestrzegające reguł, jakie poleca dr Budwig, nie skarżą się na różnego rodzaju problemy zdrowotne, co świadczy o tym, że reguły te działają. Znakomite efekty może przynieść takie żywienie również osobom zdrowym, które z jakichś, sobie znanych powodów postanowiły przejść na dietę i wybrały właśnie tę propozycję docenianej specjalistki.

Zmianę na lepsze gwarantuje dr Budwig

W szczególności polecana osobom, które cierpią na choroby cywilizacyjne dieta dr Budwig sprawdzi się również u osób w pełni zdrowych. Na celu ma ona nie odchudzanie, chociaż jemu właśnie sprzyja w sporej mierze, ale właśnie poprawę samopoczucia. Ten znaczny autorytet w zakresie biochemii oraz dietetyki, czyli dr Budwig, w szczególności przyczynił się do istotnej rewolucji wśród rekomendowanych osobom z problemem oraz chorobami cywilizacyjnymi diet.

Więcej na: http://oleofarm.pl/produkty/produkty-dr-budwig/lenvitol.