Co zrobić, aby optycznie powiększyć ciasne mieszkanie i pomieścić w nim wszystkie drobiazgi?

Posiadasz ciasne mieszkanie? Brakuje Ci przestrzeni? Zachodzisz w głowę, co zrobić z rozmaitymi „drobiazgami”, takimi jak dla przykładu: lektury, płyty, porcelanowe figurki, pamiątki przywiezione z wakacyjnych podróży, itp.

biuro
Autor: Zehnder Polska Sp. z o.o.
Źródło: Zehnder Polska Sp. z o.o.

http://www.bellemaison.pl/
Źródło: http://www.bellemaison.pl/
Mamy bardzo dobrą wiadomość: nie musisz ich wyrzucać czy upychać w piwnicy. Wręcz przeciwnie możesz je stosownie wyeksponować. Wystarczy, iż kupisz półki ścienne – meblemagnat.pl (meblemagnat.pl). Na rynku znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju modeli. rekordy popularności biją te wykonane z drewna sosnowego. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, sosnę charakteryzuje stosunkowo jasna barwa. Pozwala więc optycznie powiększyć przestrzeń co ma duże znaczenie zwłaszcza w przypadku ciasnych pomieszczeń. W dodatku jej bezdyskusyjnym atutem jest ponadczasowość. Świetnie komponuje się w praktycznie każdej aranżacji. Znakomicie sprawdza się zarówno w stylu retro jak i bardziej nowomodnych wnętrzach. Pasuje do pokoju dziennego i kuchni.
A jeśli odświeżasz sypialnię pomyśl o wymianie łóżka i inwestycji materace piankowe czytaj tutaj (czytaj tutaj) które idealnie dostosowują się do kształtu naszego ciała, podpierając kręgosłup i gwarantując błogi sen. Ich koszt nie jest zbyt wygórowany natomiast cały wydatek bardzo szybko się zwróci. Zresztą na zdrowiu nie powinniśmy oszczędzać.