Designerskie wyposażenie i dodatki w kuchni

Każda pani domu wie jak ważnym sprzętem w kuchni jest nóż. Na rynku można wypatrzyć wiele artykułów wykonanych z rozmaitych surowców, w przeróżnej barwie, w przeróżnych zestawach. Można samemu dobierać komplety w zależności od potrzeb i upodobań.

nowoczesny design kuchni
Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com
Noże vialli design to noże, produkowane przez włosko-polską firmę powstałą w 2010r. Twórcy pomyśleli o tym, że współcześnie niesłychanie ważny jest wzornictwo wyrobu. Sporządzili niesłychanie supernowoczesne, przyszłościowe noże o wyjątkowych kształtach i odważnych, ciekawych barwach.

Noże vialli design wyprodukowane są z ceramiki, szlachetnej stali nierdzewnej w połączeniu z drewnem i wysokiej jakości tworzywem sztucznym. Noże te można nabyć zarówno pojedynczo, samemu dobrać takie jakie będą nam potrzebne we własnej kuchni, jak i w kompletach. Ważna jest również możność skomponowania zestawu w kolorze który pasuje nam do wyposażenia jadalni. Jeśli chodzi o surowiec to najnowszym produktem są noże ceramiczne, niezmiernie użyteczne. Jest to najwyższego gatunku surowiec o dużej twardości, bez mała tak dużej jak diament.

Ważne jest, że noże villa design są odporne na rdzę, stosowanie ich nie wpływa na odczucie smakowe i zapach pożywienia. Pozytywem ich jest lekkość i obojętność chemiczna. Noże te są bardzo ostre i antyalergiczne. Noże nierdzewne nie przewodzą prądu, co dodatkowo jest ogromnie ważne przy wykonywaniu czynności kuchennych. By dowiedzieć się nieco więcej, wejdź tutaj – designerskie noże na Galleryhome.pl.

podświetlane meble kuchenne
Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com

Niesłychanie komfortowym rozwiązaniem jest możność kupowania zestawów noży kuchennych w blokach. Upraszcza to utrzymanie porządku i noże zawsze mamy w zasięgu ręki, tworzą one dodatkowo element ozdobny naszej kuchni. Kupując noże pojedynczo mamy do wyboru m.in. nóż wielozadaniowy, do skrobania, do obierania, do wykrawania, do krojenia.

Interesującym pomysłem jest kreacja wyjątkowej kolekcji noży villa design dla milusińskich. Obok interesującej barwy, sprytne jest umieszczenie sztućców w wyjątkowych stojaczkach. Design sztućców pobudzi apetyt u niejednego niejadka. Każdą gospodynię domową uraduje na pewno fakt, że noże villa design można myć w zmywarce.