Wyroby firmy Gerlach – prostota miarą skuteczności

dużo ludzi szuka opcji mających ułatwiać często żmudne prace kuchenne. Marka Gerlach proponuje noże zmniejszające czas spędzony podczas codziennych prac, poprzez produkcję dobrego sprzętu kuchennego.

Zestaw noży kuchennych
Autor: kleuske
Źródło: http://www.flickr.com
znakomitym przykładem będzie Gerlach zestaw noży w bloku 5 szt 991A o unikalnych ostrzach. Ten nowoczesny produkt nadaje się zarówno dla amatorów ale i dla doświadczonych kucharzy. Dzięki wykonaniu rękojeściz bardziej odpornych niż drewno materiałów jakim jest syntetyczny ABS ostrza są wytrzymalsze a nóż bezpieczniej leży w dłoni. Oznaczenia na rękojeściach służą kucharzowi w wyborze dobrego noża do odpowiedniej czynności: każde ostrze w kolekcji posiada swoje zastosowanie, inny nóż wykorzystamy krojąc warzywa, a inny w trakcie siekania potraw mięsnych.

Gerlach komplet noży w bloku 991 bln (CENEO) cechuje nowa kolorystyka scalająca materiały o wytwornym designie, czemu towarzyszy niezrównana dotąd trwałość elementów. Rączka została wyprodukowana z egzotycznego drewna, co daje świetne akcenty wizualne w postaci słojów idących wzdłuż rączki. Stal nierdzewna zapewnia – i co istotne – długotrwałość produktu, a wygląd naturalnego drewna wprowadza inspirujący wygląd: utożsamiany ze starym stylem. Zestaw zawiera pięć wielofunkcyjnych, niezawodnych noży kuchennych z różnorodnym zastosowaniem wyznaczonym na rękojeści.

GERLACH patelnia ceramiczna jest to patelnia, która łączy w sobie praktyczność z ciekawym designem. Zaprojektowano ją myśląc o eksploatowaniu niewielkiej ilości energii cieplnej w taki sposób, by efektywność użytkowania stała się jak największa. Unikalne dno z teflonu uniemożliwia przyklejanie produktów co daje taki efekt, że gotowanie staje się bardzo przyjemne.