Sugestie dotyczące najlepszego wyposażenia Twojej łazienki. Stosując z tych łatwych rad Twoja łazienka będzie uniwersalna!

Podczas wyposażania łazienki liczy się kilka rzeczy. Najczęściej zależy nam by wytypowany przez nas sprzęt odznaczał się wysoką jakością, przy relatywnie niewielkiej cenie. Kilka rad, które będą użyteczne podczas urządzania świeżej łazienki. Z pewnością jedną z najcenniejszych rad będzie ta: postaraj się uczynić swoją łazienkę ponadczasową. Dzięki temu unikniesz następnego remontu za kilka lat, gdy wygląd Twojej łazienki będzie już niemodny,a Ty będziesz nim wynudzona.

kran
Autor: Lizzie Benton
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie planowania jej przestrzeni, koniecznie miej na uwadze jej funkcjonalność. Niekiedy, gdy do wykorzystania mamy wyjątkowo niewielką powierzchnię, staramy się upchnąć w niej zbyt wiele rzeczy i w efekcie w pomieszczeniu nie ma w ogóle miejsca, czy też wisi nad nami groźba uderzenia się o szafkę. Polecany jest minimalizm, charakteryzujący się dyskrecją, bezpretensjonalnością i oszczędnością. Jeśli wydaje Ci się, że taki styl Ci nie odpowiada, a spokojne aranżacje są nie dla Ciebie – można przełamać je oryginalnymi dodatkami – np. bateria wannowa stojąca dostępna jest w wielu najróżniejszych konfiguracjach. Wybierz taki nietypowy dodatek, jak bateria wannowa – baterie do wanny, w formie wodospadu, a z pewnością nadasz swojej łazience unikatowego charakteru. Pamiętaj również o całym mnóstwie innych elementów, których nie może zabraknąć w Twojej łazience. Ciekawym wyjściem na przechowanie masy produktów pielęgnacyjnych są koszyki. Pochowane w nich rzeczy uchronią nas przed zbędnym nieporządkiem i nadadzą wrażenie wolnej przestrzeni.

W jaki sposób poszukiwać inspiracji

http://www.topsanit.pl/pl/p/Oras-Saga-bateria-wannowo-natryskowa%2C-stojaca%2C1946F/3726
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

By mieć szerszy obraz aktualnej techniki projektowania wnętrz, warto zaznajomić się z fachową prasą. To tam będziemy mogli podejrzeć, jakie kolory są modne w tym czasie, a także znaleźć rozwiązania, które będziemy chcieli odwzorować u nas. Mnóstwo natchnienia znajdziesz również w sieci, wyszukując tematyczne strony lub blogi. W czasopismach, jak i w sieci znajdziesz informacje na temat marki, jaka Cię zainteresuje. Wchodząc na oficjalną stronę WWW wytwórcy trafisz na pełen wachlarz oferowanych produktów, dowiesz się o koszt poszczególnych elementów, czy odnajdziesz najbliższy oddział w okolicy, gdzie osobiście zobaczysz oferowany towar.