Posiadasz niewielkie dom? Sprawdź w jaki sposób je zaaranżować.

Moja kawalerka to niespełna 25 metrów kwadratowych. Na tej maleńkiej przestrzeni mam zaaranżowaną niewielką kuchnię, łazienkę i salon, w którym odnalazłam kącik na jadalnię. Mieszkanie jest niezwykle przytulne, optymalne dla jednej osoby. Kiedy zastanawiałam się nad zakupem mieszkania stwierdziłam, że musi być to właśnie taka mała kawalerka.

Aranżacja małego mieszkania
Autor: Kirstie
Źródło: http://www.flickr.com
Jako, że nie mam prawa jazdy, zależało mi także na tym, by była położona w bloku w ścisłym centrum Rzeszowa. Zaskoczeni? Wiem, że dużo osób stara się wybierać mieszkania na uboczu. Dla mnie taka lokalizacja lokalu to czysty luksus. Mam pod ręką mały bazarek, dużo sklepów, w tym hipermarket, a na rynek idę 15 minut. Minusem może być wzmożony ruch samochodowy, bo mój blok położony jest zaraz przy głównej drodze. Czasem odczuwam brak dodatkowego pokoju do zrobienia biura lub sypialni. Może kiedyś pomyślę o większym mieszkaniu – http://www.lovingit.pl/blog/jak-urzadzic-male-mieszkanie-11-inspirujacych-pomyslow.

Mój mały salon z jadalnią swobodnie może pomieścić kilka osób – www.lovingit.pl/blog/jak-urzadzic-jadalnie-czyli-o-stolach-do-kuchni-i-jadalni-inspiracje-do-malych-i-duzych-mieszkan-z-okraglym-stolem/, przez co bez trudności mogę zaprosić znajomych na jakieś małe party! Urządzony jest w jasnych kolorach wiosny. Podłoga i meble są w odcieniu olchy miodowej, ściany zamalowałam na dwa kolory – żółty i pastelowej zieleni. Do tego dobrałam woalowe firanki – białą i mocno pomarańczową, która służy mi za zasłonkę.

W rogu pomieszczenia jest moje małe biuro – malutkie biurko z laptopem i narzędziami biurowymi do pracy. Rozkładana wersalka pozwala mi zamienić pokój wieczorem w sypialnię. Niewielki stół z dwoma krzesłami daje namiastkę jadalni. Czego więcej potrzeba przebojowej singielce działającej na własny rachunek? Psa, albo królika. Milusiński już niedługo zamieszka razem ze mną!