PrzenieśIZabierzIStwórz klimatInastrójIatmosferę z lizbońskiejIportugalskiej uliczkiIdróżkiIścieżki do swojego domuImieszkaniaImiejsca

Efekt światła, które wydobywa się z ciemni uwielbia zazwyczaj każdy więc może warto przypatrzeć się pomysłom, za sprawą których możemy pofiglować z oświetleniem w swoich pomieszczeniach.

Za sprawą lamp możesz stworzyć klimat o jakim tylko fantazjujesz i wcale nie musisz posiadać idealnego miejsca. Gdy na przykład lubisz małe uliczki, lekko rozświetlone światełkami zamontowanymi na murach, to dopasuj do swojego holu może kinkiet retro (http://www.lampytanie.pl/klasyczne-kinkiety/5516-kinkiet-retro-ii.html), który będzie przywoływał latarnię z Portugalii czy z Francji. Kinkiet zapewni poboczne oświetlenie do mrocznego korytarza, a zamocowany na murze z tapetą imitującą cegłę zbuduje wygląd zaułku. Jeśli masz szansę to warto oczyścić ścianę do żywej cegły, a odpowiedni kinkiet retro stworzy wieczór kiedy szedłeś kwitnący małymi zaułkami twojego ulubionego miasta.
Lampa wisząca do biura Paramo chrom
Autor: APD Market
Źródło: http://www.apdmarket.pl

Wspaniały klimat świetlny możesz stworzyć także w na dworze lub na werandzie. Wyszukaj kinkiety ogrodowe, które oferowane są w różnych formach, stylizowane są nawet na lampki naftowe, albo są zwyczajnie osłonięte gładką tarczą metalową i dają blask w dwie strony. Przekonaj jaki nastrój usprawnią ci zbudować kinkiety ogrodowe.

Bawienie się blaskiem to nie lada przyjemność. Wiszące kinkiety możesz posiadać w wielu miejscach, ich czuły strumień da ci odpocząć i pobujać w obłokach. Niełatwo jest dopasować idealną lampkę do łazienki, bo nie zawsze pragniemy aby lampion rzucał się od razu w oczy. idealnym pomysłem może okazać się plafon łazienkowy, który przyklejony na suficie nie od razu będzie widoczny, a również zapewni jasne oświetlenie. W łazience prócz mocnego światła potrzebujemy też się zrelaksować więc prócz wyraźnej lampy na suficie, możesz na przykład przy lusterku zawiesić dobrany kinkiet retro, może w prostym modelu? Podczas kąpieli stworzysz sobie miłą atmosferę, a każdego dnia żywe oświetlenie da ci plafon łazienkowy.
Pomyśl, który nastrój pragniesz przynieść do swojego domu i stwórz go za pomocą dobranego plafonu.