Naczynia – jakie są najlepsze?

Żeby smacznie zjeść, trzeba dobrze gotować. A gotowanie to sztuka. Każdy może się tego nauczyć, ale można również pomyśleć o usprawnieniach, które niosą ze sobą dobrej jakości patelnie i garnki, z jakich na co dzień się korzysta w kuchni. Od dziesięcioleci na rynku dostępne są naczynia renomowanych firm o długich tradycjach, których produkty gwarantują najwyższy poziom przygotowywanych potraw. Wśród najbardziej znanych od wielu lat plasuje się marka Cefal, ze swoimi metalowymi produktami oraz trochę młodszą linią naczyń mających odłączane rączki.

patelnia Tefal
Autor: Karrie Nodalo
Źródło: http://www.flickr.com
To dopracowane i przemyślane sprzęty, zrobione z materiałów najwyższej jakości, o solidnym, grubym dnie. Ostatnio dostępne są ciekawe komplety naczyń Tefal (Classy Chef Zestaw garnków 10 el C778S154 marki Tefal), a wśród nich między innymi Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 12 cz (6 garnków) C778S154 C7786454. To zestaw który się składa z najwyższej jakości garnków oraz dużego rondla wraz z pokrywkami dostosowanymi do każdej średnicy. Powiązanie jakości i funkcjonalności zapewnia możliwość przyrządzenia każdej potrawy bez ryzyka przypaleń. Zestaw można stosować w piekarniku oraz na kuchniach elektrycznych.

talerze
Autor: Lexi Blue
Źródło: http://www.flickr.com

Podobny asortyment oferowany jest w zestawie Tefal Zestaw naczyń Classy Chef 14 cz (7 garnków) C778S154 C7786454 C7786354, gdzie dodatkowym elementem jest jeden z wysokich garnków wraz z dopasowaną do niego przykrywką. Aby móc przyrządzić każdą wymarzoną potrawę, w kuchni braknąć nie może patelni z rodzaju wok. To nietypowe naczynie, w nim przygotowuje się szczególnie dania kuchni azjatyckiej. Jego niepodważalną zaletą jest zmniejszenie czasu przygotowania potrawy oraz całkowite zachowanie wartości odżywczych w stosowanych składnikach. Dzięki dopracowanemu kształtowi który jest lekko stożkowy energia cieplna rozprowadza się równomiernie. Jeśli zaintrygowały Ci się takie zestawy, sprawdź naczynia marki Tefal na ceneo.pl, by wiedzieć więcej.

Pozycją wartą rozpatrzenia jest Tefal patelnia wok Talent 28cm E44019. To model patelni wykonany z wysokiej jakości nieprzywieralnego materiału pokrytego na zewnątrz specjalnym tworzywem. Solidny spód zapewnia świetne efekty przy gotowaniu i znaczne skraca czas przygotowania potrawy. Równie interesujący jest Tefal Revelation Wok indukcja O 28cm C21019, posiada on podobne cechy a kosztuje znacznie mniej.