Strzelanki na komputer

Nasz sklep posiada wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać przewidywaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszą misją jest uśmiech każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wielce urozmaiconą ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox
Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Strzelanki należą do gier akcji. Polegają głównie na walce z użyciem różnego typu broni dystansowej. Gracz ma możliwość śledzić akcję zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego zadaniem jest wyeliminowanie nieprzyjaciół oraz dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie zakupisz strzelanki kultowe. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera składniki RPB. Charakteryzuje się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Niesłychaną zaletą jest autonomia kroków. Mamy możliwość samorządnego wyboru celnej taktyki.

konsola ouiya
Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

Na naszym portalu odnajdziesz prócz tego 10 najlepszych gier horrorów na komputer. Przykładową grą może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra po mistrzowskuscala elementy przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wykaraskać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Zabawa polega w głównej mierze na omijaniu bezpośrednich konfrontacji z prześladowcami.

Fabuła pokazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj zabłądzić ze względu na fakt, iż fabuła jest liniowa. Gra jest przyciągająca.